Kalendář akcí

 POZOR!!! Z DŮVODU VELKÉHO ZÁJMU PŘIDÁVÁME DALŠÍ PŘEDSTAVENÍ OD 18:00 HOD. PŘEDPRODEJ http://www.kasschodov.cz/event/278004/setkani-s-jaroslavem-duskem

 

 

ZAČÁTEK VE 14:00 hod, vstup otevřen od 13:30 hod.

Prodej vstupenek v KASS Chodov bude zahájen během týdne od 29.10.2018 a to přímo na stránkách http://www.kasschodov.cz či na pokladně kina Malá scéna, která je otevřena ve dnech po, út, st od 18:30 hod, ve dnech čt a pá od 16:00hod a ve dnech so a ne od 14:00 hod.

 

 

17.dubna 2018 od 18:00 do 20:00 hod

Zuby jako zrcadlo naší duše aneb psychosomatika ve stomatologii

Zajímavé a komorní povídání o tom, jak souvisí stav našich zubů s našimi postoji a životními událostmi. Poutavá přednáška MUDr. Jindřišky Kubínové, doplněná příklady z praxe, ve které se denně přesvědčuje o tom, jak se naše životní témata a duševní stav promítají do stavu naší ústní dutiny.

Téma psychosomatiky ve stomatologii je téměř nevyčerpatelné a proto v případě Vašeho zájmu můžeme pokračovat dalšími setkáními, která budou volně navazovat.

Vstup do sálu je restaurací či samostatným vchodem zvenčí. Po dobu přednášky, která potrvá max do 20:00 hod, bude možnost občerstvit se v restauraci. Vstupné se bude hradit hotově až na místě. Prosíme, o Vaší účasti nám dejte vědět.

DOPRAVA – Do Jenišova jezdí městské  autobusy č. 1 a č. 22  nebo meziměstské spoje směr Loket či Sokolov.

 

 

29. dubna 2018 od 18:00 do 20:00 hod

VLNĚNÍ – hra s vodou

…Ondřej Smeykal, skutečný mistr svého umění…

 Místo konání: Bazén střední pedagogické školy v K.Varech (vchod ulicí Národní či Baarova branou v ohybu těchto ulic)

 Více o Ondřejovi: www.smeykal.com

S sebou doporučujeme vzít karimatku či polšťářek ( či co uznáte za vhodné k odpočinku a naslouchání ze země) a plavky, chcete-li si tento večer užít i z vody.

Kapacita je omezena, proto je nutná rezervace účasti na mailu vnitrnisvet@post.cz a uhrazení vstupného ve výši 500 Kč na účet číslo 

418 278 018 / 2700.

 

9. března 2018 Setkání s Jaroslavem Duškem

Zveme Vás na setkání s mužem, kterého není třeba příliš představovat – hercem, improvizátorem, mužem ladného humoru a  mnoha originálních myšlenek a počinů, Jaroslavem Duškem.

 

Předprodej vstupenek v pokladně kina Drahomíra od pondělka 22.1.2018

 

 

10. března 2018 – Setkání s Jaroslavem Duškem a MUDr. Janem Vojáčkem

VSTUPENKY MŮŽETE ZAKOUPIT I ELEKTRONICKY ZDE: http://www.kasschodov.cz/event/211666/povidani-s-jaroslavem-duskem-a-mudr-janem-vojackem

* další podrobnosti o prodeji vstupenek viz níže

 

MUDr. Jan Vojáček říká: „Pokud chce lékař skutečně vyléčit, měl by pochopit příběh člověka, který za ním přichází. Měl by mít znalost o komplexním fungování lidského organismu, měl by disponovat nástroji k identifikaci skrytých příčin poruch fyziologické rovnováhy a měl by sám být v rovnováze.“     S tímto přesvědčením přicházím každý den do své ordinace, snažím se pomáhat s otevřeným srdcem a vědomou myslí.

Více o MUDr. Vojáčkovi naleznete na: https://m.facebook.com/funkcnilekar/ či na https://endala.cz/mudr-jan-vojacek/

Prodej vstupenek v KASS Chodov bude zahájen v pondělí 22.1.2018 a to přímo na stránkách http://www.kasschodov.cz či na pokladně kina Malá scéna, která je otevřena ve dnech po, út, st od 18:30 hod, ve dnech čt a pá od 16:00hod a ve dnech so a ne od 14:00 hod.

Prodej vstupenek v Infocentru Karlovy Vary bude zahájen v úterý 23.1.2018 během dne.

O dalších akcích Vás budeme včas informovat na těchto stránkách. V případě Vašeho zájmu Vás rádi informujeme emailem. Stačí dát nám o tom vědět na vnitrnisvet@post.cz. Není třeba se obávat častého zasílání pozvánek a další nevyžádané pošty.  Plánujeme pouze několik akcí ročně.